Alternator DRI 2253431802
Indeks: 2253431802
Producent: DRI
Zdjęcie poglądowe – wygląd produktu może się różnić
  • Alternator DRI 2253431802
  • Alternator DRI 2253431802
Jesteśmy zaufanym sklepem
99% klientów poleca
oryginalnych części
Parametry techniczne Alternator DRI 2253431802
Numer artykułu:
DRI2253431802
śr. koła pasowego [mm]
49
Ilość żeber
5
Wykonanie sieci pokładowej
dla pojazdów z 12V instalacją elektryczną
Ciężar netto [kg]
7.1
ID wykonania wtyczki
0238
Koła pasowe
z kołem pasowym wielofunkcyjnym
Rodzaj chłodzenia
chłodzony powietrzem
Prąd ładowania alternatora [A]
180
Zacisk
 Com/Lin2 Plug 0238 , M8 B+
8600 Silkeborg DK
Alternator DRI 2253431802 - opis produktu:
Alternator DRI 2253431802 to artykuł numer DRI2253431802. Jego kod EAN to 5708114236760. Prąd ładowania akumulatora w tym modelu alternatora charakteryzuje się natężeniem 180A. Napięcie prądu wynosi 14V.