Alternator DRI 2253441802
Indeks: 2253441802
Producent: DRI
Zdjęcie poglądowe – wygląd produktu może się różnić
  • Alternator DRI 2253441802
  • Alternator DRI 2253441802
Jesteśmy zaufanym sklepem
99% klientów poleca
oryginalnych części
Parametry techniczne Alternator DRI 2253441802
Numer artykułu:
DRI2253441802
śr. koła pasowego [mm]
556
Wykonanie sieci pokładowej
dla pojazdów z 12V instalacją elektryczną
Ciężar netto [kg]
7.1
ID wykonania wtyczki
LIN 2 (PLUG 238)
Koła pasowe
z kołem pasowym wolnobieżnym
Prąd ładowania alternatora [A]
180
8600 Silkeborg DK
Alternator DRI 2253441802 - opis produktu:
Alternator DRI 2253441802 to artykuł numer DRI2253441802. Jego kod EAN to 5708114335241. Prąd ładowania akumulatora w tym modelu alternatora charakteryzuje się natężeniem 180A. Napięcie prądu wynosi 14V.