Alternator DRI 2261691202
Indeks: 2261691202
Producent: DRI
  • Alternator DRI 2261691202
  • Alternator DRI 2261691202
Jesteśmy zaufanym sklepem
99% klientów poleca
oryginalnych części
Parametry techniczne Alternator DRI 2261691202
Numer artykułu:
DRI2261691202
Długość 2 [mm]
53
Długość 1 [mm]
39
otwór - śr. 1 [mm]
10
śr. koła pasowego [mm]
60
Ilość żeber
6
Wykonanie sieci pokładowej
dla pojazdów z 12V instalacją elektryczną
Ciężar netto [kg]
8.1
ID wykonania wtyczki
L-S (Plug 7)
Koła pasowe
z kołem pasowym wolnobieżnym
Prąd ładowania alternatora [A]
120
Długość 4 [mm]
63.5
8600 Silkeborg DK
Alternator DRI 2261691202 - opis produktu:
Alternator DRI 2261691202 to artykuł numer DRI2261691202. Jego kod EAN to 5708114041548. Prąd ładowania akumulatora w tym modelu alternatora charakteryzuje się natężeniem 120A. Napięcie prądu wynosi 14V.