Alternator DRI 2263291302
Indeks: 2263291302
Producent: DRI
  • Alternator DRI 2263291302
  • Alternator DRI 2263291302
Jesteśmy zaufanym sklepem
99% klientów poleca
oryginalnych części
Parametry techniczne Alternator DRI 2263291302
Numer artykułu:
DRI2263291302
Długość 2 [mm]
41
Długość 1 [mm]
9
otwór - śr. 1 [mm]
10
śr. koła pasowego [mm]
58
Ilość żeber
6
Wykonanie sieci pokładowej
dla pojazdów z 12V instalacją elektryczną
Ciężar netto [kg]
5.8
ID wykonania wtyczki
Lin Plug 213
Koła pasowe
z kołem pasowym wolnobieżnym
Prąd ładowania alternatora [A]
130
8600 Silkeborg DK
Alternator DRI 2263291302 - opis produktu:
Alternator DRI 2263291302 to artykuł numer DRI2263291302. Jego kod EAN to 5708114233813. Prąd ładowania akumulatora w tym modelu alternatora charakteryzuje się natężeniem 130A. Napięcie prądu wynosi 14V.