Alternator DRI 2263311302
Indeks: 2263311302
Producent: DRI
  • Alternator DRI 2263311302
  • Alternator DRI 2263311302
Jesteśmy zaufanym sklepem
99% klientów poleca
oryginalnych części
Parametry techniczne Alternator DRI 2263311302
Numer artykułu:
DRI2263311302
Długość 2 [mm]
45
Długość 1 [mm]
34
otwór - śr. 1 [mm]
10
śr. koła pasowego [mm]
57
Ilość żeber
5
Wykonanie sieci pokładowej
dla pojazdów z 12V instalacją elektryczną
Ciężar netto [kg]
6.1
ID wykonania wtyczki
Lin2 Plug 213
Koła pasowe
z kołem pasowym wolnobieżnym
Długość 3 [mm]
51
Prąd ładowania alternatora [A]
130
8600 Silkeborg DK
Alternator DRI 2263311302 - opis produktu:
Alternator DRI 2263311302 to artykuł numer DRI2263311302. Jego kod EAN to 5708114233875. Prąd ładowania akumulatora w tym modelu alternatora charakteryzuje się natężeniem 130A. Napięcie prądu wynosi 14V.