Alternator DRI 2263321302
Indeks: 2263321302
Producent: DRI
  • Alternator DRI 2263321302
  • Alternator DRI 2263321302
Jesteśmy zaufanym sklepem
99% klientów poleca
oryginalnych części
Parametry techniczne Alternator DRI 2263321302
Numer artykułu:
DRI2263321302
Długość 2 [mm]
36
Długość 1 [mm]
36
otwór - śr. 1 [mm]
10
śr. koła pasowego [mm]
58
Ilość żeber
7
Wykonanie sieci pokładowej
dla pojazdów z 12V instalacją elektryczną
Ciężar netto [kg]
5.8
ID wykonania wtyczki
C-L-FR Plug 250
Koła pasowe
z kołem pasowym wolnobieżnym
Długość 3 [mm]
46
Prąd ładowania alternatora [A]
130
8600 Silkeborg DK
Alternator DRI 2263321302 - opis produktu:
Alternator DRI 2263321302 to artykuł numer DRI2263321302. Jego kod EAN to 5708114233899. Prąd ładowania akumulatora w tym modelu alternatora charakteryzuje się natężeniem 130A. Napięcie prądu wynosi 14V.