Alternator DRI 2281511202
Indeks: 2281511202
Producent: DRI
  • Alternator DRI 2281511202
  • Alternator DRI 2281511202
Jesteśmy zaufanym sklepem
99% klientów poleca
oryginalnych części
Parametry techniczne Alternator DRI 2281511202
Numer artykułu:
DRI2281511202
Długość 1 [mm]
42
otwór - śr. 1 [mm]
8.5
śr. koła pasowego [mm]
54
Ilość żeber
6
otwór o śr. 2 [mm]
8.5
Wykonanie sieci pokładowej
dla pojazdów z 12V instalacją elektryczną
Ciężar netto [kg]
5.3
ID wykonania wtyczki
M5 D+
Koła pasowe
z kołem pasowym wolnobieżnym
Długość 3 [mm]
55
Prąd ładowania alternatora [A]
120
Długość 4 [mm]
64
8600 Silkeborg DK
Alternator DRI 2281511202 - opis produktu:
Alternator DRI 2281511202 to artykuł numer DRI2281511202. Jego kod EAN to 5708279219547. Prąd ładowania akumulatora w tym modelu alternatora charakteryzuje się natężeniem 120A. Napięcie prądu wynosi 14V.