Alternator DRI 2281741002
Indeks: 2281741002
Producent: DRI
  • Alternator DRI 2281741002
  • Alternator DRI 2281741002
Jesteśmy zaufanym sklepem
99% klientów poleca
oryginalnych części
Parametry techniczne Alternator DRI 2281741002
Numer artykułu:
DRI2281741002
Długość 2 [mm]
55
Długość 1 [mm]
55
otwór - śr. 1 [mm]
11
śr. koła pasowego [mm]
54
Ilość żeber
5
Wykonanie sieci pokładowej
dla pojazdów z 12V instalacją elektryczną
Ciężar netto [kg]
5.8
ID wykonania wtyczki
L-DFM
Koła pasowe
z kołem pasowym wielofunkcyjnym
Długość 3 [mm]
60
Prąd ładowania alternatora [A]
100
Długość 4 [mm]
33.5
8600 Silkeborg DK
Alternator DRI 2281741002 - opis produktu:
Alternator DRI 2281741002 to artykuł numer DRI2281741002. Jego kod EAN to 5708114064448. Prąd ładowania akumulatora w tym modelu alternatora charakteryzuje się natężeniem 100A. Napięcie prądu wynosi 14V.