Alternator DRI 2283071202
Indeks: 2283071202
Producent: DRI
Zdjęcie poglądowe – wygląd produktu może się różnić
  • Alternator DRI 2283071202
  • Alternator DRI 2283071202
Jesteśmy zaufanym sklepem
99% klientów poleca
oryginalnych części
Parametry techniczne Alternator DRI 2283071202
Numer artykułu:
DRI2283071202
śr. koła pasowego [mm]
54
Ilość żeber
5
Wykonanie sieci pokładowej
dla pojazdów z 12V instalacją elektryczną
Ciężar netto [kg]
6.3
ID wykonania wtyczki
F-L-(PCM) Plug 248
Koła pasowe
z kołem pasowym wolnobieżnym
Prąd ładowania alternatora [A]
120
Zacisk
"30" M8 B+
8600 Silkeborg DK
Alternator DRI 2283071202 - opis produktu:
Alternator DRI 2283071202 to artykuł numer DRI2283071202. Jego kod EAN to 5708114235954. Prąd ładowania akumulatora w tym modelu alternatora charakteryzuje się natężeniem 120A. Napięcie prądu wynosi 14V.