Alternator DRI 2303471852
Indeks: 2303471852
Producent: DRI
  • Alternator DRI 2303471852
  • Alternator DRI 2303471852
Jesteśmy zaufanym sklepem
99% klientów poleca
oryginalnych części
Parametry techniczne Alternator DRI 2303471852
Numer artykułu:
DRI2303471852
Długość 2 [mm]
33
Długość 1 [mm]
33
otwór - śr. 1 [mm]
10
śr. koła pasowego [mm]
49
Ilość żeber
7
Wykonanie sieci pokładowej
dla pojazdów z 12V instalacją elektryczną
Ciężar netto [kg]
6.9
ID wykonania wtyczki
Com-D Plug 182
Koła pasowe
z kołem pasowym wolnobieżnym
Długość 3 [mm]
60
Prąd ładowania alternatora [A]
185
8600 Silkeborg DK
Alternator DRI 2303471852 - opis produktu:
Alternator DRI 2303471852 to artykuł numer DRI2303471852. Jego kod EAN to 5708279367217. Prąd ładowania akumulatora w tym modelu alternatora charakteryzuje się natężeniem 185A. Napięcie prądu wynosi 14V.