Alternator DRI 2311181402
Indeks: 2311181402
Producent: DRI
  • Alternator DRI 2311181402
  • Alternator DRI 2311181402
Jesteśmy zaufanym sklepem
99% klientów poleca
oryginalnych części
Parametry techniczne Alternator DRI 2311181402
Numer artykułu:
DRI2311181402
Długość 2 [mm]
32
Długość 1 [mm]
32
otwór - śr. 1 [mm]
9
śr. koła pasowego [mm]
57
Ilość żeber
5
otwór o śr. 2 [mm]
9
Wykonanie sieci pokładowej
dla pojazdów z 12V instalacją elektryczną
Ciężar netto [kg]
7.1
ID wykonania wtyczki
L-DFM (Plug165)
Koła pasowe
z kołem pasowym wolnobieżnym
Długość 3 [mm]
56
Prąd ładowania alternatora [A]
140
Długość 4 [mm]
79
Zacisk
M8 B+ (Side mounted)
Grubość 1 [mm]
79
8600 Silkeborg DK
Alternator DRI 2311181402 - opis produktu:
Alternator DRI 2311181402 to artykuł numer DRI2311181402. Jego kod EAN to 5708114048448. Prąd ładowania akumulatora w tym modelu alternatora charakteryzuje się natężeniem 140A. Napięcie prądu wynosi 14V.