Alternator DRI 2353181002
Indeks: 2353181002
Producent: DRI
  • Alternator DRI 2353181002
  • Alternator DRI 2353181002
Jesteśmy zaufanym sklepem
99% klientów poleca
oryginalnych części
Parametry techniczne Alternator DRI 2353181002
Numer artykułu:
DRI2353181002
Długość 2 [mm]
57
otwór - śr. 1 [mm]
8
śr. koła pasowego [mm]
58
Ilość żeber
7
otwór o śr. 2 [mm]
10
Wykonanie sieci pokładowej
dla pojazdów z 12V instalacją elektryczną
Ciężar netto [kg]
5.9
ID wykonania wtyczki
L-IG-RLO-M Plug 203
Koła pasowe
z kołem pasowym wolnobieżnym
Długość 3 [mm]
71
Prąd ładowania alternatora [A]
100
Długość 4 [mm]
60
8600 Silkeborg DK
Alternator DRI 2353181002 - opis produktu:
Alternator DRI 2353181002 to artykuł numer DRI2353181002. Jego kod EAN to 5708114170958. Prąd ładowania akumulatora w tym modelu alternatora charakteryzuje się natężeniem 100A. Napięcie prądu wynosi 14V.