Alternator DRI 2353381002
Indeks: 2353381002
Producent: DRI
  • Alternator DRI 2353381002
  • Alternator DRI 2353381002
Jesteśmy zaufanym sklepem
99% klientów poleca
oryginalnych części
Parametry techniczne Alternator DRI 2353381002
Numer artykułu:
DRI2353381002
Długość 2 [mm]
73
Długość 1 [mm]
35
otwór - śr. 1 [mm]
11
śr. koła pasowego [mm]
55
Ilość żeber
7
Wykonanie sieci pokładowej
dla pojazdów z 12V instalacją elektryczną
Ciężar netto [kg]
5.5
ID wykonania wtyczki
IG-S-L-M(Plug 131
Koła pasowe
z kołem pasowym wielofunkcyjnym
Długość 3 [mm]
45
Prąd ładowania alternatora [A]
100
Długość 4 [mm]
18
Zacisk
M6 B+
8600 Silkeborg DK
Alternator DRI 2353381002 - opis produktu:
Alternator DRI 2353381002 to artykuł numer DRI2353381002. Jego kod EAN to 5708279261102. Prąd ładowania akumulatora w tym modelu alternatora charakteryzuje się natężeniem 100A. Napięcie prądu wynosi 14V.