Alternator DRI 2381361202
Indeks: 2381361202
Producent: DRI
  • Alternator DRI 2381361202
  • Alternator DRI 2381361202
Jesteśmy zaufanym sklepem
99% klientów poleca
oryginalnych części
Parametry techniczne Alternator DRI 2381361202
Numer artykułu:
DRI2381361202
Długość 2 [mm]
83
Długość 1 [mm]
45
otwór - śr. 1 [mm]
9
śr. koła pasowego [mm]
56
Ilość żeber
6
Wykonanie sieci pokładowej
dla pojazdów z 12V instalacją elektryczną
Ciężar netto [kg]
7
ID wykonania wtyczki
M8 B+ 6.4mm D+
Koła pasowe
z kołem pasowym wolnobieżnym
Długość 3 [mm]
82
Prąd ładowania alternatora [A]
120
Długość 4 [mm]
20
8600 Silkeborg DK
Alternator DRI 2381361202 - opis produktu:
Alternator DRI 2381361202 to artykuł numer DRI2381361202. Jego kod EAN to 5708114017154. Prąd ładowania akumulatora w tym modelu alternatora charakteryzuje się natężeniem 120A. Napięcie prądu wynosi 14V.