Alternator DRI 2381561802
Indeks: 2381561802
Producent: DRI
  • Alternator DRI 2381561802
  • Alternator DRI 2381561802
Jesteśmy zaufanym sklepem
99% klientów poleca
oryginalnych części
Parametry techniczne Alternator DRI 2381561802
Numer artykułu:
DRI2381561802
Długość 2 [mm]
66
Długość 1 [mm]
12
otwór - śr. 1 [mm]
12
śr. koła pasowego [mm]
51
Ilość żeber
6
otwór o śr. 2 [mm]
Wykonanie sieci pokładowej
dla pojazdów z 12V instalacją elektryczną
Ciężar netto [kg]
7.3
ID wykonania wtyczki
Com/Lin plug 213
Koła pasowe
z kołem pasowym wolnobieżnym
Długość 3 [mm]
52
Prąd ładowania alternatora [A]
180
Długość 4 [mm]
72
Zacisk
M8 B+
Grubość 1 [mm]
40
8600 Silkeborg DK
Alternator DRI 2381561802 - opis produktu:
Alternator DRI 2381561802 to artykuł numer DRI2381561802. Jego kod EAN to 5708279368672. Prąd ładowania akumulatora w tym modelu alternatora charakteryzuje się natężeniem 180A. Napięcie prądu wynosi 14V.