Alternator DRI 2381591502
Indeks: 2381591502
Producent: DRI
  • Alternator DRI 2381591502
  • Alternator DRI 2381591502
Jesteśmy zaufanym sklepem
99% klientów poleca
oryginalnych części
Parametry techniczne Alternator DRI 2381591502
Numer artykułu:
DRI2381591502
Długość 2 [mm]
101
otwór - śr. 1 [mm]
32
śr. koła pasowego [mm]
54
Ilość żeber
5
otwór o śr. 2 [mm]
18
Wykonanie sieci pokładowej
dla pojazdów z 12V instalacją elektryczną
Ciężar netto [kg]
6.9
ID wykonania wtyczki
COM-D (Plug 206)
Prąd ładowania alternatora [A]
150
Długość 4 [mm]
32
8600 Silkeborg DK
Alternator DRI 2381591502 - opis produktu:
Alternator DRI 2381591502 to artykuł numer DRI2381591502. Jego kod EAN to 5708279268873. Prąd ładowania akumulatora w tym modelu alternatora charakteryzuje się natężeniem 150A. Napięcie prądu wynosi 14V.