Alternator DRI 5050071302
Indeks: 5050071302
Producent: DRI
  • Alternator DRI 5050071302
  • Alternator DRI 5050071302
Jesteśmy zaufanym sklepem
99% klientów poleca
oryginalnych części
Parametry techniczne Alternator DRI 5050071302
Numer artykułu:
DRI5050071302
Długość 2 [mm]
31
otwór - śr. 1 [mm]
8
Wykonanie sieci pokładowej
dla pojazdów z 12V instalacją elektryczną
Ciężar netto [kg]
7.1
ID wykonania wtyczki
F1-F2 Plug 202
Długość 3 [mm]
42
Prąd ładowania alternatora [A]
130
Długość 4 [mm]
151
8600 Silkeborg DK
Alternator DRI 5050071302 - opis produktu:
Alternator DRI 5050071302 to artykuł numer DRI5050071302. Jego kod EAN to 5708279207407. Prąd ładowania akumulatora w tym modelu alternatora charakteryzuje się natężeniem 130A. Napięcie prądu wynosi 14V.