Powiadom mnie o dostępności

Twój produkt
jest już w koszyku

Kontynuuj zakupy
Przejdź do kasy
Do darmowej dostawy na terenie Polski brakuje Ci jeszcze:

Klocki hamulcowe LPR 05P1901

Klocki hamulcowe LPR 05P1901
Wybierz samochód - sprawdź, czy pasuje:
Wybierz markę
Wybierz model
Wybierz silnik

Produkt chwilowo
niedostępny

Powiadom mnie
o dostępności
lub zamów telefonicznie: 12 268 31 51

Opis produktu:

Klocki hamulcowe stanowią jeden z podstawowych elementów układu hamulcowego. Ich funkcją jest nacisk na powierzchnię tarczy hamulcowej z obydwu jej stron. Wytwarza się wówczas tarcie, w którego efekcie pojazd wytrąca prędkość i zwalnia. Klocki hamulcowe to element eksploatacyjny – ich okładziny wycierają się w trakcie hamowania, co w konsekwencji prowadzi do konieczności wymiany elementu na nowy. 

 Klocki należy wymienić niezwłocznie, gdy grubość okładziny ciernej osiągnie 1,5 mm, jednak zaleca się, aby przeprowadzać wymianę wcześniej, przy 2-3 mm. 

Parametry techniczne:

Numer artykułu: LPR05P1901
EAN: 8032928155113
Grubość [mm] 18
System hamulcowy TRW
dla numeru artykułu 05P1901
Wysokość [mm] 60
Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca 2 ze śrubami
Szerokość [mm] 160

Opis producenta:

LPR Brakes to Włoska marka z tradycjami sięgającymi 1952 r. Począwszy od niewielkiego zakładu, LPR w niecałe dwadzieścia lat osiągnął światową rozpoznawalność. Specjalizacją LPR są elementy układu hamulcowego, materiały cierne oraz podzespoły układów napędowych. Części LPR pasują do samochodów produkcji europejskiej, amerykańskiej i azjatyckiej. Dzięki wysokiej jakości potwierdzonej wieloma certyfikatami LPR zdobył miejsce w czołówce światowych producentów. W ofercie firmy znajdują się między innymi hamulce bębnowe, cylinderki hamulcowe, pompy hamulcowe, układy napędowe, klocki i tarcze hamulcowe.

Pasuje do auta:

więcej