Powiadom mnie o dostępności

Zamknij

Zamknij

Zamknij

Łącznik stabilizatora TRW JTS7630

Łącznik stabilizatora TRW JTS7630
add-car
Wybierz samochód - sprawdź, czy pasuje:
lub
Podaj mi VIN, sprawdzę osobiście
Napisz

Produkt chwilowo
niedostępny

Powiadom mnie
o dostępności
lub zamów telefonicznie: 12 268 31 51
Powiadom mnie
o dostępności

Łącznik stabilizatora TRW JTS7630 - opis produktu:

Łącznik stabilizatora jest podzespołem zawieszenia, który łączy wahacz ze stabilizatorem. Zastosowanie łącznika stabilizatora w zawieszeniu przekłada się na lepszy kontakt opon z podłożem w trakcie jazdy w zakrętach. Stabilizator łączy za pomocą łączników lewy i prawy wahacz, dzięki czemu siła odśrodkowa działająca na samochód w zakrętach nie powoduje oderwania się kół od asfaltu. Łączniki stabilizatora zużywają się, przez co z czasem nie są w stanie spełniać swojej funkcji prawidłowo. Objawy zużycia łączników to utrata stabilności jazdy zarówno w zakrętach, jak i na prostych odcinkach. Mocno zużyte łączniki stabilizatorów mogą generować stuki wydobywające się z nadkola. Użytkowanie samochodu z łącznikami stabilizatora kwalifikującymi się do wymiany może wiązać się z przyspieszonym zużyciem innych podzespołów układu zawieszenia.

Łącznik stabilizatora TRW JTS7630 to artykuł z numerem 0429JTS7630. Do produktu przypisano EAN 3322937816880. Długość elementu wynosi 71 mm.

Parametry techniczne:

Numer artykułu: 0429JTS7630
EAN: 3322937816880
Długość [mm] 71
rura o śr. [mm] 9
Wymiar gwintu M10x1,25
parzyste numery artykułów JTS7629
Pręt/rozpórka Drążek skrętny łącznikowy

Opis producenta:

Początki historii TRW sięgają początku XX wieku, kiedy w Cleveland założono firmę Cleveland Cap Screw Company, produkującą początkowo śruby. W 1904 r. z inicjatywy spawacza, Charlesa Thompsona, w zakładzie rozpoczęto produkcję zaworów do silników samochodowych. Okazało się to strzałem w dziesiątkę, Thompson został później głównym managerem, a zakłady przemianowano w końcu na Thompson Products. W 1958 r. połączyła się ona z Ramo-Wooldridge, tworząc TRW Inc. Obecnie TRW zajmuje się produkcją częściu układu hamulcowego tarczowego, bębnów hamulcowych i układów napędowych, układu kierowniczego i zawieszenia, a wszystkie jej produkty zaliczają się do klasy premium.