Powiadom mnie o dostępności

Zamknij

Zamknij

Zamknij

Zestaw paska rozrządu DAYCO KTB1214

Zestaw paska rozrządu DAYCO KTB1214
add-car
Wybierz samochód - sprawdź, czy pasuje:
lub
Podaj mi VIN, sprawdzę osobiście
Napisz

Produkt chwilowo
niedostępny

Powiadom mnie
o dostępności
lub zamów telefonicznie: 12 268 31 51
Powiadom mnie
o dostępności

Zestaw paska rozrządu DAYCO KTB1214 - opis produktu:

Zestaw paska rozrządu obejmuje oprócz paska m.in. zestaw rolek niezbędnych do jego prawidłowego montażu. Rozrząd odpowiada za właściwą pracę zaworów w silniku. Pasek rozrządu przenosi do wałków rozrządu napęd z wału korbowego. Dzięki temu zawory pozostają zsynchronizowane m.in. z zapłonem czy układem paliwowym. W trakcie eksploatacji pasek rozrządu zużywa się – jego struktura osłabia się, a na powierzchni mogą pojawiać się pęknięcia. Regularna wymiana zestawu paska rozrządu jest konieczna dla zachowania sprawności jednostki. Zerwany pasek rozrządu prowadzi do zderzenia tłoków z zaworami, a w konsekwencji zniszczenia jednostki. Koszt naprawy jest w takiej sytuacji często zbyt duży i czasochłonny, aby była ona opłacalna. Zestaw paska rozrządu pozwoli wymienić niezbędne podzespoły, które przełożą się na sprawną pracę jednostki i znacząco zmniejszą ryzyko poważnej awarii silnika.

Zestaw paska rozrządu DAYCO KTB1214 to pozycja o numerze DAYKTB1214. Do produktu został przypisany kod EAN 8021787558883.

Parametry techniczne:

Numer artykułu: DAYKTB1214
EAN: 8021787558883

Opis producenta:

DAYCO jest światowym liderem w kwestii badań, projektowania, wytwarzania i dystrybucji układów napędów pasowych do silników. Ponadto oferuje pełną obsługę posprzedażową dla branży motoryzacyjnej, sektorów budowlanego i rolnego oraz przemysłu. Firma DAYCO wyrosła na największego dostawcę rozwiązań systemowych dla pojazdów hybrydowych i elektrycznych. Zapracowała na to, opierając się na swoim ponad stuletnim doświadczeniu w zakresie produkcji systemów cichego i skutecznego przenoszenia mocy. DAYCO wykorzystuje globalną sieć dystrybucyjną, dzięki której dostarcza swoje produkty na cały świat.

Zestaw paska rozrządu DAYCO KTB1214 - pasuje do auta:

więcej

Numer OEM:

Brak danych o numerach OEM

więcej