Części zamienne do BMW 3

add-car

Wybierz auto

Popularne Kategorie

Podkategorie

Baza wiedzy

Seria 3 produkowana przez BMW od 1975 roku jest jedną z najpopularniejszych propozycji marek luksusowych w Europie. Zawdzięcza to niemieckiej jakości i doskonałym właściwościom jezdnym. Oryginalne części do BMW serii 3, od E30, przez E46 do E90 i nowszych, stosowane podczas serwisowania tego modelu pozwolą utrzymać pojazd w dobrej formie i cieszyć się możliwościami, które oferuje.

BMW serii 3

Od początku swojego istnienia seria 3 cieszy się wśród modeli BMW niesłabnącą popularnością. Do tej pory ukazało się już siedem generacji tego modelu. Pomimo coraz nowszych propozycji, starsze wersje wciąż mają wzięcie wśród kierowców. Każda kolejna odsłona BMW serii 3 zapewnia jakość prowadzenia, która sprawia, że użytkownicy tego modelu bawarskiej marki nie chcą rezygnować z możliwości swoich samochodów. Stosowanie części zamiennych od sprawdzonych producentów pozwoli utrzymać BMW serii 3 w nienagannym stanie.

Części do BMW E30 – aby zachować klasyka w pełni sił

Druga generacja oznaczona symbolem E30 to obecnie ceniony youngtimer cieszący się sporym powodzeniem wśród pasjonatów niemieckiej motoryzacji. Oryginalne części do BMW E30 dostępne w naszym katalogu pomogą doprowadzić zaniedbany egzemplarz do stanu godnego klasyka. Będą również użyteczne w serwisowaniu samochodów, które zostały już przygotowane do tego, aby zadawać na drodze szyku, zarówno podczas zlotów, jak i codziennego użytkowania.

Najmocniejsza odmiana – BMW E30 M3 to zwycięzca wielu wyścigów, czyniących go jednym z najbardziej utytułowanych modeli tej klasy. Ceny niektórych wersji BMW E30 stale rosną, zatem utrzymanie tej generacji w nienagannym stanie może okazać się trafioną inwestycją. Serwisowanie go z użyciem części zebranych w katalogu pozwoli zachować samochód w pełni sił.

Oryginalne części do BMW E36 – gwarancja bezpiecznej i emocjonującej jazdy

Dzięki swojej trwałości, starsze modele serii 3 wciąż są bardzo popularnym widokiem na ulicach. Generacja oznaczona symbolem E36, pomimo upływu lat wciąż często służy kierowcom do codziennej jazdy. Części do BMW E36 pochodzące z pewnego źródła pomogą utrzymać ten stan rzeczy i zachować bezpieczeństwo użytkowania nawet starszych modeli. Ta wersja Serii 3 zdobyła szerokie uznanie za sportowe właściwości jezdne, połączone z użytecznością nadwozia sedan czy kombi. Od 1993 oferowano również odmianę compact. Była ona prekursorem samochodów premium, które do tamtej pory nie pojawiały się w segmencie C.

Części do BMW E46 – powszechne i sprawdzone rozwiązania

Kolejna generacja z symbolem E46 nie osiągnęła jeszcze wieku youngtimera, ale zadbane egzemplarze z 6-cylindrowymi silnikami są szczególnie cenione przez pasjonatów bawarskiej marki. W odróżnieniu od poprzednika ta generacja otrzymała bardziej opływowe kształty, które pozwoliły zachować charakterystyczną dla tego modeli linię, ale nadały mu jednocześnie nowocześniejszego wyglądu, który sprawnie pchnął serię 3 w XXI wiek.

Katalog części do BMW E46 zawiera wszystkie elementy niezbędne podczas serwisu. Stosując oryginalne części do BMW E46, można lepiej zadbać o stan pojazdu i utrzymać w dobrej formie wszystkie układy samochodu, zarówno w mocniejszych wersjach silnikowych, jak i tych stworzonych do spokojniejszej, codziennej jazdy.

Części do BMW E90 – wszystko, co najlepsze

Pierwsza zaprezentowana w XXI wieku generacja BMW serii 3, otrzymała w 2006 roku tytuł „Światowy Samochód Roku”. Oznaczenia tej generacji serii 3 odbiegają nieco od poprzedniej. W tym wypadku każdy typ nadwozia otrzymał swoje własny numer. Sedan to E90, kombi to E91, coupe to E92, a cabrio to E93.

Części do BMW E90 oraz pozostałych wariantów nadwozia będą użyteczne podczas serwisów okresowych, jak również napraw i awarii, które mogą spotkać nawet Światowy Samochód Roku. Wśród powszechnych bolączek tej generacji wymienia się m.in. nietrwały rozrząd w niektórych silnikach diesla. Wymiana rozrządu w BMW E90 czy E91 przeprowadzona na częściach sprawdzonych producentów pozwoli cieszyć się spokojnym użytkowaniem tego cenionego i popularnego wśród polskich kierowców modelu. W katalogu części można dobrać wszystkie podzespoły potrzebne do zachowania BMW serii 3 w stanie zapewniającym bezpieczną i przyjemną jazdę.