Części do BMW

Katalog BMW

Marka od lat kojarzy się tylko i wyłącznie z dwoma rzeczami. Pierwsza to definitywny lider klasy premium konkurujący z Audi. Natomiast druga to niezwykle wytrzymałe oryginalne części BMW oraz związane z tym nieco większe koszty napraw. Seria 3 od lat stanowi klasykę wśród samochodów, a niepowtarzalny design każdego samochodu do dziś się nie zestarzał. Dlaczego warto zakupić pojazd tego producenta? Z prostej przyczyny - są to samochody solidne i zapewniające bardzo wysokie przyspieszenia przy doskonałej kontroli jazdy. Bezpieczeństwo i komfort to znak rozpoznawczy producenta. Wielu kierowców zastanawia się, czy wybrać nowy samochód niższej klasy, czy nawet kilkuletni w klasie premium. Pod kątem BMW nie ma to żadnego znaczenia. 

Czy warto dzisiaj kupić BMW?

Wszystko zależy od tego czy mamy na myśli rynek wtórny, czy też nie. Pod tym kątem warto podkreślić, że nowe auta marki to sprawdzona inwestycja. Nie bez powodu stanowi ona konkurencję dla Audi. BMW pod kątem części z jednej strony jest tanie w eksploatacji, ze względu na solidność oryginałów. Jednak z drugiej strony w przypadku usterki jest bardzo drogie w naprawie. Jednak katalog części BMW oferuje w tym aspekcie również szeroki wachlarz różnego rodzaju zamienników, które w zdecydowanie tańszej cenie mogą być zamontowane w serwisie. Tutaj warto zaznaczyć, że nie będzie to już jakość zapewniana przez producenta. 

BMW - sklep i serwis dostępny w całej Europie

Producent jest popularny w zasadzie na całym świecie. Z tego względu naprawa, a także wybór specjalisty nie jest problemem, tak jak np. w kwestii serwisów Dodge’a na kontynencie bądź Infiniti. Sklepy BMW dostępne są w zasadzie w każdym większym mieście w Polsce, a rynek wtórny pełen jest starszych modeli, a także części samochodowych. BMW to znane samochody, które zdobyły sobie wielu zagorzałych zwolenników. Zresztą nie bez powodu, gdyż komponenty, z których powstają auta to zdecydowanie najwyższa półka. Świetne wykonanie to w połączeniu z niestarzejącą się stylistyką, wygodą i doskonałymi osiągami jedna z lepszych propozycji inwestycyjnych. Nie należy się również obawiać wspomnianych cen napraw. Zdecydowanie są one wyższe, jednak części zamienne BMW są łatwo dostępne i niedrogie.

BMW - samochody klasy premium

Osiągi w przypadku aut marki od lat konkurują z Audi oraz niektórymi modelami Volvo. Każda z tych firm stara się w tym wypadku wybić na nieco innym polu. Audi zapewnia doskonałej jakości wnętrza, Volvo stawia na dodatkowe zabezpieczenia kierowców oraz pasażerów. Natomiast BMW gwarantuje moc i najlepsze wrażenia płynące z jazdy. Większość modeli przyspiesza do setki w mniej niż 7,8 sekundy, a prędkość maksymalna od lat przekracza 220 km/h. Podwójne doładowanie w przypadku samochodów producenta zapewnia niepowtarzalną gładkość i płynność przyspieszenia z dowolnej prędkości obrotowej generowanej w pojeździe BMW. Części samochodowe zastosowane we wnętrzu tworzą w efekcie konstrukcję o ogromnym potencjale. Dzięki temu jednostka mocy jest bardzo ekonomiczna, a samochód generuje niesamowite oszczędności w przypadku spokojnej jazdy poza miastem.