🔥 Odbierz 40 PLN na pierwsze zamówienie z PayPo!

Części zamienne do FIAT DOBLO

add-car

Wybierz auto

Popularne Kategorie

Podkategorie

Baza wiedzy

Samochody należące do włoskich producentów mają swoich zwolenników, jak i stanowczych przeciwników. W tym akurat podobne są one do pojazdów francuskich. Mają swoje wady oraz zalety. Przede wszystkim warto wspomnieć, że obiegowa opinia o Fiatach jako słabych jakościowo autach nie sprawdza się w praktyce. Szczególnie w przypadku dostawczych aut tej marki. Dlaczego? Z tego względu, że pod kątem katalogu części wykorzystywanego w produkcji Fiat Doblo stanowi jedną z lepszych decyzji pod kątem inwestycji. Z perspektywy prowadzenia działalności gospodarczej, ten niewielki samochód oferuje sporą przestrzeń transportową oraz komfortową jazdę. Ponadto bardzo dużą zaletą są niższe koszty eksploatacyjne niż w przypadku innych marek, a także szerokie spektrum oryginalnych części i zamienników do Fiata Doblo, które sprawiają, że w zasadzie naprawy tego pojazdu przebiegają bardzo szybko i sprawnie. Pod kątem regularnych dostaw oraz działalności nastawionej na zarobek, okazuje się to bardzo często wręcz nieocenione.

Zakup Fiata Doblo to inwestycja w sprawdzony pojazd dostawczy

W Polsce Doblo obecne jest od sześciu lat, przy czym wspomniane firmy francuskie wyprzedziły go o kilka lat, jeśli chodzi o wprowadzenie samochodów typowo dostawczych do obiegu krajowego. Fiat Doblo został wprowadzony w dwóch wersjach: pięcioosobowej i typowo dostawczej z dopiskiem Cargo w nazwie. Części i komponenty pod maską były takie same, jednak model transportowy wyposażony został w ścianką działową za przednimi siedzeniami. Natomiast w 2005 roku samochód doczekał się porządnego face liftingu, który oprócz kwestii związanych z designem, doczekał się modernizacji również w jednostce napędowej.

Wytrzymałe auto na lata regularnego użytkowania w ramach działalności gospodarczej

Fiat Doblo to solidne części, dobrze zaprojektowane wnętrze i sprawdzony sprzęt pod kątem pracy. Samochód jest bardzo niezawodny i warto przemyśleć inwestycję. Ponadto jeśli chodzi o design, to Fiat Doblo nie odbiega obecnego standardu, jeśli chodzi o estetykę. Charakterystyczne okrągłe klamki i boczne szyby z pewnością każdemu przypadną do gustu. Co jest jeszcze bardzo dużą zaletą? Doblo charakteryzuje się bardzo dobrym zabezpieczeniem przed korozją. Jedynie problemów dostarczyć mogą mniejsze elementy, takie jak zacinające się zamki lub dość delikatnie, zaoblone klamki. Dodatkowo wersje osobowe mają zazwyczaj unoszoną pojedynczą tylną klapę, która również bywa wrażliwa na przypadkowe uszkodzenia. Większość aut ma jedne przesuwane boczne drzwi po prawej stronie pojazdu.