🔥 -5% na części układu zawieszenia! Kod: WAHACZE5

Części zamienne do SUBARU IMPREZA

add-car

Wybierz auto

Popularne Kategorie

Podkategorie

Baza wiedzy

Subaru Impreza to zdecydowanie jeden z najbardziej rozpoznawanych modeli tej marki. Wyróżnia się mocno sportową stylistyką i imponującymi osiągami. W naszym katalogu można znaleźć części do różnych wersji tego auta m.in. Subaru Impreza GT czy WRX. Pozwolą one utrzymać samochód w dobrej formie i korzystać z pełni jego potencjału.

Subaru Impreza – nietuzinkowy pojazd dla fanów szybkości

Impreza jest następcą modelu Leone, czyli pierwszego masowo produkowanego auta osobowego z napędem na cztery koła. Produkcja pierwszej generacji Subaru Impreza rozpoczęła się w 1993 roku, a od 2016 roku możemy korzystać z piątej odsłony tego pojazdu.

Przeznaczona na europejski rynek Impreza z turbodoładowanym silnikiem o pojemności skokowej dwóch litrów została zaprezentowana po raz pierwszy w 1994 roku. Jej pełna nazwa to Subaru Impreza GT. Części pochodziły z japońskiej odmiany Impreza WRX, ale poszczególne komponenty zostały dopasowane do standardów europejskich.

Druga generacja auta została zaprezentowana w 2000 roku. Jest prawdopodobnie najbardziej charakterystyczną serią modelu Subaru Impreza. Części, które na to wpłynęły to specyficzne elementy karoserii – okrągłe reflektory tzw. bug-eye, podłużna atrapa chłodnicy, a także światła zamontowane w dolnej części zderzaka. W tym roku ujednolicono również nazwę wersji turbodoładowanej, od tej pory na całym świecie znanej jako Subaru Impreza WRX.

Trzecia generacja została po raz pierwszy zaprezentowana podczas targów motoryzacyjnych w Nowym Jorku w 2007 roku. Pierwsze egzemplarze były produkowane w wersji nadwozia typu hatchback. Trzy lata później wprowadzono Subaru Imprezę w wersji sedan.

Subaru Impreza czwartej generacji to samochód, który został zaprezentowany w 2011 roku, również podczas targów motoryzacyjnych w Nowym Jorku. Auto jest dostępne w dwóch wersjach nadwozia – czterodrzwiowy sedan oraz pięciodrzwiowy hatchback. Pod maskę trafiały zarówno silniki benzynowe, jak i wysokoprężne.

Najnowsza seria modelu Subaru Impreza została udostępniona do sprzedaży w marcu 2016 roku. To pierwszy pojazd zbudowany na bazie nowych części. Subaru Impreza V jest osadzona na płycie podłogowej Subaru Global Platform. Auto jest dostępne jako czterodrzwiowy sedan lub pięciodrzwiowy hatchback.

Części do Subaru Impreza – sprawna naprawa usterek

Nasz rozbudowany katalog obejmuje części do Subaru Impreza GT, a także innych wersji tego modelu. Dzięki najlepszym komponentom stosowanym podczas napraw oraz konserwacji samochodu można pozbyć się często występujących problemów, na przykład z układem hamulcowym, sprzęgłem czy silnikiem.

Części do Subaru Impreza powinny być wysokiej jakości, a także pochodzić od sprawdzonych producentów i zaufanych dostawców. Dzięki temu uda się zachować wysokie możliwości oraz doskonałe właściwości jezdne tego modelu.