Alternator DRI 2111871102
Indeks: 2111871102
Producent: DRI
  • Alternator DRI 2111871102
  • Alternator DRI 2111871102
Jesteśmy zaufanym sklepem
99% klientów poleca
oryginalnych części
Parametry techniczne Alternator DRI 2111871102
Numer artykułu:
DRI2111871102
Długość 1 [mm]
39.5
otwór - śr. 1 [mm]
8
śr. koła pasowego [mm]
56
Ilość żeber
6
Wykonanie sieci pokładowej
dla pojazdów z 12V instalacją elektryczną
Ciężar netto [kg]
5.9
ID wykonania wtyczki
L-DFM (Plug121)
Koła pasowe
z kołem pasowym wolnobieżnym
Długość 3 [mm]
61
Prąd ładowania alternatora [A]
110
Długość 4 [mm]
8600 Silkeborg DK
Alternator DRI 2111871102 - opis produktu:
Alternator DRI 2111871102 to artykuł numer DRI2111871102. Jego kod EAN to 5708114052131. Prąd ładowania akumulatora w tym modelu alternatora charakteryzuje się natężeniem 110A. Napięcie prądu wynosi 14V.