Alternator DRI 2111871202
Indeks: 2111871202
Producent: DRI
  • Alternator DRI 2111871202
  • Alternator DRI 2111871202
Jesteśmy zaufanym sklepem
99% klientów poleca
oryginalnych części
Parametry techniczne Alternator DRI 2111871202
Numer artykułu:
DRI2111871202
Długość 2 [mm]
39.5
Długość 1 [mm]
39.5
otwór - śr. 1 [mm]
8
śr. koła pasowego [mm]
56
Wykonanie sieci pokładowej
dla pojazdów z 12V instalacją elektryczną
Ciężar netto [kg]
7
ID wykonania wtyczki
L-DFM (Plug121)
Prąd ładowania alternatora [A]
120
Długość 4 [mm]
8600 Silkeborg DK
Alternator DRI 2111871202 - opis produktu:
Alternator DRI 2111871202 to artykuł numer DRI2111871202. Jego kod EAN to 5708114003034. Prąd ładowania akumulatora w tym modelu alternatora charakteryzuje się natężeniem 120A. Napięcie prądu wynosi 14V.