Alternator DRI 2111871502
Indeks: 2111871502
Producent: DRI
  • Alternator DRI 2111871502
  • Alternator DRI 2111871502
Jesteśmy zaufanym sklepem
99% klientów poleca
oryginalnych części
Parametry techniczne Alternator DRI 2111871502
Numer artykułu:
DRI2111871502
Długość 1 [mm]
39.5
otwór - śr. 1 [mm]
9
śr. koła pasowego [mm]
56
Wykonanie sieci pokładowej
dla pojazdów z 12V instalacją elektryczną
Ciężar netto [kg]
7.8
ID wykonania wtyczki
L-DFM (Plug121)
Prąd ładowania alternatora [A]
150
Długość 4 [mm]
8600 Silkeborg DK
Alternator DRI 2111871502 - opis produktu:
Alternator DRI 2111871502 to artykuł numer DRI2111871502. Jego kod EAN to 5708114052148. Prąd ładowania akumulatora w tym modelu alternatora charakteryzuje się natężeniem 150A. Napięcie prądu wynosi 14V.