Alternator DRI 2113211402
Indeks: 2113211402
Producent: DRI
  • Alternator DRI 2113211402
  • Alternator DRI 2113211402
Jesteśmy zaufanym sklepem
99% klientów poleca
oryginalnych części
Parametry techniczne Alternator DRI 2113211402
Numer artykułu:
DRI2113211402
Długość 2 [mm]
39.5
Długość 1 [mm]
39.5
otwór - śr. 1 [mm]
8
śr. koła pasowego [mm]
56
Wykonanie sieci pokładowej
dla pojazdów z 12V instalacją elektryczną
Ciężar netto [kg]
6.8
ID wykonania wtyczki
L-DFM (Plug 121)
Prąd ładowania alternatora [A]
140
Długość 4 [mm]
8600 Silkeborg DK
Alternator DRI 2113211402 - opis produktu:
Alternator DRI 2113211402 to artykuł numer DRI2113211402. Jego kod EAN to 5708114003539. Prąd ładowania akumulatora w tym modelu alternatora charakteryzuje się natężeniem 140A. Napięcie prądu wynosi 14V.