Alternator DRI 2113291102
Indeks: 2113291102
Producent: DRI
  • Alternator DRI 2113291102
  • Alternator DRI 2113291102
Jesteśmy zaufanym sklepem
99% klientów poleca
oryginalnych części
Parametry techniczne Alternator DRI 2113291102
Numer artykułu:
DRI2113291102
Długość 2 [mm]
30
Długość 1 [mm]
30
otwór - śr. 1 [mm]
8.5
śr. koła pasowego [mm]
49
Wykonanie sieci pokładowej
dla pojazdów z 12V instalacją elektryczną
Ciężar netto [kg]
5.8
ID wykonania wtyczki
L-DFM Plug 121
Prąd ładowania alternatora [A]
110
8600 Silkeborg DK
Alternator DRI 2113291102 - opis produktu:
Alternator DRI 2113291102 to artykuł numer DRI2113291102. Jego kod EAN to 5708114063281. Prąd ładowania akumulatora w tym modelu alternatora charakteryzuje się natężeniem 110A. Napięcie prądu wynosi 14V.