Alternator DRI 2113401102
Indeks: 2113401102
Producent: DRI
  • Alternator DRI 2113401102
  • Alternator DRI 2113401102
Jesteśmy zaufanym sklepem
99% klientów poleca
oryginalnych części
Parametry techniczne Alternator DRI 2113401102
Numer artykułu:
DRI2113401102
Długość 2 [mm]
41
Długość 1 [mm]
41
otwór - śr. 1 [mm]
8
śr. koła pasowego [mm]
56
Wykonanie sieci pokładowej
dla pojazdów z 12V instalacją elektryczną
Ciężar netto [kg]
5.9
ID wykonania wtyczki
L-DFM (Plug 121)
Prąd ładowania alternatora [A]
110
8600 Silkeborg DK
Alternator DRI 2113401102 - opis produktu:
Alternator DRI 2113401102 to artykuł numer DRI2113401102. Jego kod EAN to 5708279249056. Prąd ładowania akumulatora w tym modelu alternatora charakteryzuje się natężeniem 110A. Napięcie prądu wynosi 14V.