Alternator DRI 2113491902
Indeks: 2113491902
Producent: DRI
  • Alternator DRI 2113491902
  • Alternator DRI 2113491902
Jesteśmy zaufanym sklepem
99% klientów poleca
oryginalnych części
Parametry techniczne Alternator DRI 2113491902
Numer artykułu:
DRI2113491902
otwór - śr. 1 [mm]
8.5
Wykonanie sieci pokładowej
dla pojazdów z 12V instalacją elektryczną
Ciężar netto [kg]
9.7
ID wykonania wtyczki
L-DFM (Plug 121)
Koła pasowe
z kołem pasowym wolnobieżnym
Rodzaj chłodzenia
chłodzony cieczą
Długość 3 [mm]
115
Prąd ładowania alternatora [A]
190
Długość 4 [mm]
20
8600 Silkeborg DK
Alternator DRI 2113491902 - opis produktu:
Alternator DRI 2113491902 to artykuł numer DRI2113491902. Jego kod EAN to 5708114065872. Prąd ładowania akumulatora w tym modelu alternatora charakteryzuje się natężeniem 190A. Napięcie prądu wynosi 14V.