Alternator DRI 2113571402
Indeks: 2113571402
Producent: DRI
  • Alternator DRI 2113571402
  • Alternator DRI 2113571402
Jesteśmy zaufanym sklepem
99% klientów poleca
oryginalnych części
Parametry techniczne Alternator DRI 2113571402
Numer artykułu:
DRI2113571402
Długość 2 [mm]
40
Długość 1 [mm]
40
otwór - śr. 1 [mm]
8.5
śr. koła pasowego [mm]
49
Wykonanie sieci pokładowej
dla pojazdów z 12V instalacją elektryczną
Ciężar netto [kg]
7.1
ID wykonania wtyczki
LIN2 Plug 238
Prąd ładowania alternatora [A]
140
8600 Silkeborg DK
Alternator DRI 2113571402 - opis produktu:
Alternator DRI 2113571402 to artykuł numer DRI2113571402. Jego kod EAN to 5708279184111. Prąd ładowania akumulatora w tym modelu alternatora charakteryzuje się natężeniem 140A. Napięcie prądu wynosi 14V.