Alternator DRI 2113821402
Indeks: 2113821402
Producent: DRI
  • Alternator DRI 2113821402
  • Alternator DRI 2113821402
Jesteśmy zaufanym sklepem
99% klientów poleca
oryginalnych części
Parametry techniczne Alternator DRI 2113821402
Numer artykułu:
DRI2113821402
Długość 2 [mm]
31
Długość 1 [mm]
31
otwór - śr. 1 [mm]
8
śr. koła pasowego [mm]
49
Ilość żeber
6
otwór o śr. 2 [mm]
8
Wykonanie sieci pokładowej
dla pojazdów z 12V instalacją elektryczną
Ciężar netto [kg]
6.8
ID wykonania wtyczki
Com/Lin2-D plug 239
Prąd ładowania alternatora [A]
140
8600 Silkeborg DK
Alternator DRI 2113821402 - opis produktu:
Alternator DRI 2113821402 to artykuł numer DRI2113821402. Jego kod EAN to 5708279231167. Prąd ładowania akumulatora w tym modelu alternatora charakteryzuje się natężeniem 140A. Napięcie prądu wynosi 14V.