Alternator DRI 2115101902
Indeks: 2115101902
Producent: DRI
  • Alternator DRI 2115101902
  • Alternator DRI 2115101902
Jesteśmy zaufanym sklepem
99% klientów poleca
oryginalnych części
Parametry techniczne Alternator DRI 2115101902
Numer artykułu:
DRI2115101902
EAN:
Długość 2 [mm]
30
Długość 1 [mm]
30
otwór - śr. 1 [mm]
8
śr. koła pasowego [mm]
56
Ilość żeber
6
Wykonanie sieci pokładowej
dla pojazdów z 12V instalacją elektryczną
Ciężar netto [kg]
8.4
ID wykonania wtyczki
COM/BSS-D (Plug 240)
Koła pasowe
z kołem pasowym wolnobieżnym
Długość 3 [mm]
60
Prąd ładowania alternatora [A]
190
Zacisk
"30" M8 B+
8600 Silkeborg DK
Alternator DRI 2115101902 - opis produktu:
Alternator DRI 2115101902 to artykuł numer DRI2115101902. Jego kod EAN to 5708279269528. Prąd ładowania akumulatora w tym modelu alternatora charakteryzuje się natężeniem 190A.