Alternator DRI 2115422502
Indeks: 2115422502
Producent: DRI
  • Alternator DRI 2115422502
  • Alternator DRI 2115422502
Jesteśmy zaufanym sklepem
99% klientów poleca
oryginalnych części
Parametry techniczne Alternator DRI 2115422502
Numer artykułu:
DRI2115422502
Długość 2 [mm]
40
Długość 1 [mm]
40
otwór - śr. 1 [mm]
8
śr. koła pasowego [mm]
49
Wykonanie sieci pokładowej
dla pojazdów z 12V instalacją elektryczną
Ciężar netto [kg]
7.6
ID wykonania wtyczki
LIN-2 (Plug 238)
Koła pasowe
z kołem pasowym wolnobieżnym
Długość 3 [mm]
61
Prąd ładowania alternatora [A]
250
8600 Silkeborg DK
Alternator DRI 2115422502 - opis produktu:
Alternator DRI 2115422502 to artykuł numer DRI2115422502. Jego kod EAN to 5708114233448. Prąd ładowania akumulatora w tym modelu alternatora charakteryzuje się natężeniem 250A. Napięcie prądu wynosi 14V.