Alternator DRI 2115492102
Indeks: 2115492102
Producent: DRI
  • Alternator DRI 2115492102
  • Alternator DRI 2115492102
Jesteśmy zaufanym sklepem
99% klientów poleca
oryginalnych części
Parametry techniczne Alternator DRI 2115492102
Numer artykułu:
DRI2115492102
Długość 2 [mm]
30
Długość 1 [mm]
30
otwór - śr. 1 [mm]
8.5
śr. koła pasowego [mm]
56
Wykonanie sieci pokładowej
dla pojazdów z 12V instalacją elektryczną
Ciężar netto [kg]
7.2
ID wykonania wtyczki
Com/Lin2 (Plug 238)
Koła pasowe
z kołem pasowym wolnobieżnym
Długość 3 [mm]
61
Prąd ładowania alternatora [A]
210
8600 Silkeborg DK
Alternator DRI 2115492102 - opis produktu:
Alternator DRI 2115492102 to artykuł numer DRI2115492102. Jego kod EAN to 5708114333858. Prąd ładowania akumulatora w tym modelu alternatora charakteryzuje się natężeniem 210A. Napięcie prądu wynosi 14V.