Alternator DRI 2115721102
Indeks: 2115721102
Producent: DRI
Zdjęcie poglądowe – wygląd produktu może się różnić
  • Alternator DRI 2115721102
  • Alternator DRI 2115721102
Jesteśmy zaufanym sklepem
99% klientów poleca
oryginalnych części
Parametry techniczne Alternator DRI 2115721102
Numer artykułu:
DRI2115721102
śr. koła pasowego [mm]
52
Wykonanie sieci pokładowej
dla pojazdów z 12V instalacją elektryczną
Ciężar netto [kg]
5.9
ID wykonania wtyczki
LIN 2 (PLUG 238)
Koła pasowe
z kołem pasowym wolnobieżnym
Prąd ładowania alternatora [A]
110
8600 Silkeborg DK
Alternator DRI 2115721102 - opis produktu:
Alternator DRI 2115721102 to artykuł numer DRI2115721102. Jego kod EAN to 5708114335326. Prąd ładowania akumulatora w tym modelu alternatora charakteryzuje się natężeniem 110A. Napięcie prądu wynosi 14V.