Alternator DRI 2181681002
Indeks: 2181681002
Producent: DRI
  • Alternator DRI 2181681002
  • Alternator DRI 2181681002
Jesteśmy zaufanym sklepem
99% klientów poleca
oryginalnych części
Parametry techniczne Alternator DRI 2181681002
Numer artykułu:
DRI2181681002
Długość 2 [mm]
44
Długość 1 [mm]
44
otwór - śr. 1 [mm]
12
śr. koła pasowego [mm]
62
Ilość żeber
6
Wykonanie sieci pokładowej
dla pojazdów z 12V instalacją elektryczną
Ciężar netto [kg]
6.7
ID wykonania wtyczki
M8 B+ M5 D+
Koła pasowe
z kołem pasowym wolnobieżnym
Długość 3 [mm]
55
Prąd ładowania alternatora [A]
100
Długość 4 [mm]
22
8600 Silkeborg DK
Alternator DRI 2181681002 - opis produktu:
Alternator DRI 2181681002 to artykuł numer DRI2181681002. Jego kod EAN to 5708114006714. Prąd ładowania akumulatora w tym modelu alternatora charakteryzuje się natężeniem 100A. Napięcie prądu wynosi 14V.