Alternator DRI 2183041102
Indeks: 2183041102
Producent: DRI
  • Alternator DRI 2183041102
  • Alternator DRI 2183041102
Jesteśmy zaufanym sklepem
99% klientów poleca
oryginalnych części
Parametry techniczne Alternator DRI 2183041102
Numer artykułu:
DRI2183041102
otwór - śr. 1 [mm]
10
Wykonanie sieci pokładowej
dla pojazdów z 12V instalacją elektryczną
Ciężar netto [kg]
5.2
ID wykonania wtyczki
L-D Plug 145
Koła pasowe
bez koła pasowego
Długość 3 [mm]
81
Prąd ładowania alternatora [A]
110
Długość 4 [mm]
8600 Silkeborg DK
Alternator DRI 2183041102 - opis produktu:
Alternator DRI 2183041102 to artykuł numer DRI2183041102. Jego kod EAN to 5708114171252. Prąd ładowania akumulatora w tym modelu alternatora charakteryzuje się natężeniem 110A. Napięcie prądu wynosi 14V.