Alternator DRI 2183241202
Indeks: 2183241202
Producent: DRI
  • Alternator DRI 2183241202
  • Alternator DRI 2183241202
Jesteśmy zaufanym sklepem
99% klientów poleca
oryginalnych części
Parametry techniczne Alternator DRI 2183241202
Numer artykułu:
DRI2183241202
Długość 2 [mm]
50
Długość 1 [mm]
55
otwór - śr. 1 [mm]
12
śr. koła pasowego [mm]
54
Ilość żeber
5
Wykonanie sieci pokładowej
dla pojazdów z 12V instalacją elektryczną
Ciężar netto [kg]
5.4
ID wykonania wtyczki
M5 D+ PLUG 230
Koła pasowe
z kołem pasowym wolnobieżnym
Prąd ładowania alternatora [A]
120
Długość 4 [mm]
61
8600 Silkeborg DK
Alternator DRI 2183241202 - opis produktu:
Alternator DRI 2183241202 to artykuł numer DRI2183241202. Jego kod EAN to 5708279367606. Prąd ładowania akumulatora w tym modelu alternatora charakteryzuje się natężeniem 120A. Napięcie prądu wynosi 14V.