Alternator DRI 2183251202
Indeks: 2183251202
Producent: DRI
  • Alternator DRI 2183251202
  • Alternator DRI 2183251202
Jesteśmy zaufanym sklepem
99% klientów poleca
oryginalnych części
Parametry techniczne Alternator DRI 2183251202
Numer artykułu:
DRI2183251202
Długość 2 [mm]
66
Długość 1 [mm]
17
otwór - śr. 1 [mm]
8
śr. koła pasowego [mm]
54
Ilość żeber
5
Wykonanie sieci pokładowej
dla pojazdów z 12V instalacją elektryczną
Ciężar netto [kg]
5.3
ID wykonania wtyczki
Com/Lin2 Plug 213
Koła pasowe
z kołem pasowym wolnobieżnym
Długość 3 [mm]
50
Prąd ładowania alternatora [A]
120
Długość 4 [mm]
24
Zacisk
M8 B+
Grubość 1 [mm]
24
8600 Silkeborg DK
Alternator DRI 2183251202 - opis produktu:
Alternator DRI 2183251202 to artykuł numer DRI2183251202. Jego kod EAN to 5708279367651. Prąd ładowania akumulatora w tym modelu alternatora charakteryzuje się natężeniem 120A. Napięcie prądu wynosi 14V.