Alternator DRI 2191641202
Indeks: 2191641202
Producent: DRI
  • Alternator DRI 2191641202
  • Alternator DRI 2191641202
Jesteśmy zaufanym sklepem
99% klientów poleca
oryginalnych części
Parametry techniczne Alternator DRI 2191641202
Numer artykułu:
DRI2191641202
Długość 2 [mm]
42
Długość 1 [mm]
42
otwór - śr. 1 [mm]
10
śr. koła pasowego [mm]
54
Ilość żeber
6
Wykonanie sieci pokładowej
dla pojazdów z 12V instalacją elektryczną
Ciężar netto [kg]
5.9
ID wykonania wtyczki
FR-SIG-S (PLUG 138)
Koła pasowe
z kołem pasowym wolnobieżnym
Długość 3 [mm]
45
Prąd ładowania alternatora [A]
120
Długość 4 [mm]
21
8600 Silkeborg DK
Alternator DRI 2191641202 - opis produktu:
Alternator DRI 2191641202 to artykuł numer DRI2191641202. Jego kod EAN to 5708114042408. Prąd ładowania akumulatora w tym modelu alternatora charakteryzuje się natężeniem 120A. Napięcie prądu wynosi 14V.