Alternator DRI 2191641502
Indeks: 2191641502
Producent: DRI
  • Alternator DRI 2191641502
  • Alternator DRI 2191641502
Jesteśmy zaufanym sklepem
99% klientów poleca
oryginalnych części
Parametry techniczne Alternator DRI 2191641502
Numer artykułu:
DRI2191641502
śr. koła pasowego [mm]
54
Ilość żeber
6
Wykonanie sieci pokładowej
dla pojazdów z 12V instalacją elektryczną
Ciężar netto [kg]
6
ID wykonania wtyczki
FR-SIG-S (PLUG 138)
Koła pasowe
z kołem pasowym wolnobieżnym
Prąd ładowania alternatora [A]
150
8600 Silkeborg DK
Alternator DRI 2191641502 - opis produktu:
Alternator DRI 2191641502 to artykuł numer DRI2191641502. Jego kod EAN to 5708114049582. Prąd ładowania akumulatora w tym modelu alternatora charakteryzuje się natężeniem 150A. Napięcie prądu wynosi 14V.