Alternator DRI 2191951502
Indeks: 2191951502
Producent: DRI
  • Alternator DRI 2191951502
  • Alternator DRI 2191951502
Cena za sztukę
Kup na raty
U Ciebie: piątek, 15 maja
Jesteśmy zaufanym sklepem
99% klientów poleca
oryginalnych części
Parametry techniczne Alternator DRI 2191951502
Numer artykułu:
DRI2191951502
otwór - śr. 1 [mm]
8.5
Wykonanie sieci pokładowej
dla pojazdów z 12V instalacją elektryczną
Ciężar netto [kg]
6.8
ID wykonania wtyczki
COM-D (Plug 206)
Koła pasowe
bez koła pasowego
Długość 3 [mm]
51.5
Prąd ładowania alternatora [A]
150
Ograniczenia producenta
Bosch units
Długość 4 [mm]
14.2
8600 Silkeborg DK
Alternator DRI 2191951502 - opis produktu:
Alternator DRI 2191951502 to artykuł numer DRI2191951502. Jego kod EAN to 5708114065155. Prąd ładowania akumulatora w tym modelu alternatora charakteryzuje się natężeniem 150A. Napięcie prądu wynosi 14V.