Alternator DRI 2193051202
Indeks: 2193051202
Producent: DRI
  • Alternator DRI 2193051202
  • Alternator DRI 2193051202
Jesteśmy zaufanym sklepem
99% klientów poleca
oryginalnych części
Parametry techniczne Alternator DRI 2193051202
Numer artykułu:
DRI2193051202
otwór - śr. 1 [mm]
9
śr. koła pasowego [mm]
49
Ilość żeber
6
Wykonanie sieci pokładowej
dla pojazdów z 12V instalacją elektryczną
Ciężar netto [kg]
5.9
ID wykonania wtyczki
S-SIG-FR (Plug 138)
Koła pasowe
z kołem pasowym wielofunkcyjnym
Prąd ładowania alternatora [A]
120
Długość 4 [mm]
72
8600 Silkeborg DK
Alternator DRI 2193051202 - opis produktu:
Alternator DRI 2193051202 to artykuł numer DRI2193051202. Jego kod EAN to 5708114171009. Prąd ładowania akumulatora w tym modelu alternatora charakteryzuje się natężeniem 120A. Napięcie prądu wynosi 14V.