Alternator DRI 2193121202
Indeks: 2193121202
Producent: DRI
  • Alternator DRI 2193121202
  • Alternator DRI 2193121202
Jesteśmy zaufanym sklepem
99% klientów poleca
oryginalnych części
Parametry techniczne Alternator DRI 2193121202
Numer artykułu:
DRI2193121202
EAN:
Specyfikacja
2X B+ Opening
Napięcie [V]
14
Długość 2 [mm]
43
Długość 1 [mm]
43
otwór - śr. 1 [mm]
10
śr. koła pasowego [mm]
54
Ilość żeber
6
Wykonanie sieci pokładowej
dla pojazdów z 12V instalacją elektryczną
Ciężar netto [kg]
6.2
ID wykonania wtyczki
Com/Lin2 Plug 213
Koła pasowe
z kołem pasowym wolnobieżnym
Długość 3 [mm]
45
Prąd ładowania alternatora [A]
120
Długość 4 [mm]
21
Parametr
2X B+ Opening
8600 Silkeborg DK
Alternator DRI 2193121202 - opis produktu:
Alternator DRI 2193121202 to artykuł numer DRI2193121202. Jego kod EAN to 5708279231242. Prąd ładowania akumulatora w tym modelu alternatora charakteryzuje się natężeniem 120A. Napięcie prądu wynosi 14V.