Alternator DRI 2193172102
Indeks: 2193172102
Producent: DRI
  • Alternator DRI 2193172102
  • Alternator DRI 2193172102
Jesteśmy zaufanym sklepem
99% klientów poleca
oryginalnych części
Parametry techniczne Alternator DRI 2193172102
Numer artykułu:
DRI2193172102
Długość 2 [mm]
49
Długość 1 [mm]
43
otwór - śr. 1 [mm]
10.5
śr. koła pasowego [mm]
59
Ilość żeber
7
Wykonanie sieci pokładowej
dla pojazdów z 12V instalacją elektryczną
Ciężar netto [kg]
7.8
ID wykonania wtyczki
Lin1 Plug 206
Długość 3 [mm]
74
Prąd ładowania alternatora [A]
210
Długość 4 [mm]
97
8600 Silkeborg DK
Alternator DRI 2193172102 - opis produktu:
Alternator DRI 2193172102 to artykuł numer DRI2193172102. Jego kod EAN to 5708114234001. Prąd ładowania akumulatora w tym modelu alternatora charakteryzuje się natężeniem 210A. Napięcie prądu wynosi 14V.