Alternator DRI 2193271502
Indeks: 2193271502
Producent: DRI
  • Alternator DRI 2193271502
  • Alternator DRI 2193271502
Jesteśmy zaufanym sklepem
99% klientów poleca
oryginalnych części
Parametry techniczne Alternator DRI 2193271502
Numer artykułu:
DRI2193271502
Długość 2 [mm]
43
Długość 1 [mm]
43
otwór - śr. 1 [mm]
10
śr. koła pasowego [mm]
53
Ilość żeber
6
Wykonanie sieci pokładowej
dla pojazdów z 12V instalacją elektryczną
Ciężar netto [kg]
7.2
ID wykonania wtyczki
Com/LIN2 (Plug 213)
Długość 3 [mm]
49
Prąd ładowania alternatora [A]
150
8600 Silkeborg DK
Alternator DRI 2193271502 - opis produktu:
Alternator DRI 2193271502 to artykuł numer DRI2193271502. Jego kod EAN to 5708279369532. Prąd ładowania akumulatora w tym modelu alternatora charakteryzuje się natężeniem 150A. Napięcie prądu wynosi 14V.