Alternator DRI 2193381502
Indeks: 2193381502
Producent: DRI
  • Alternator DRI 2193381502
  • Alternator DRI 2193381502
Jesteśmy zaufanym sklepem
99% klientów poleca
oryginalnych części
Parametry techniczne Alternator DRI 2193381502
Numer artykułu:
DRI2193381502
Długość 2 [mm]
65
Długość 1 [mm]
12
otwór - śr. 1 [mm]
12
śr. koła pasowego [mm]
52
Ilość żeber
6
otwór o śr. 2 [mm]
13.7
Wykonanie sieci pokładowej
dla pojazdów z 12V instalacją elektryczną
Ciężar netto [kg]
7.4
ID wykonania wtyczki
S-RC-LI Plug 174/138
Długość 3 [mm]
52
Prąd ładowania alternatora [A]
150
Długość 4 [mm]
72
Zacisk
M8 B+
Grubość 1 [mm]
40
8600 Silkeborg DK
Alternator DRI 2193381502 - opis produktu:
Alternator DRI 2193381502 to artykuł numer DRI2193381502. Jego kod EAN to 5708114233493. Prąd ładowania akumulatora w tym modelu alternatora charakteryzuje się natężeniem 150A. Napięcie prądu wynosi 14V.