Alternator DRI 2253312502
Indeks: 2253312502
Producent: DRI
  • Alternator DRI 2253312502
  • Alternator DRI 2253312502
Jesteśmy zaufanym sklepem
99% klientów poleca
oryginalnych części
Parametry techniczne Alternator DRI 2253312502
Numer artykułu:
DRI2253312502
Długość 2 [mm]
32
Długość 1 [mm]
32
otwór - śr. 1 [mm]
8
śr. koła pasowego [mm]
54
Ilość żeber
6
otwór o śr. 2 [mm]
8
Wykonanie sieci pokładowej
dla pojazdów z 12V instalacją elektryczną
Ciężar netto [kg]
7.4
ID wykonania wtyczki
Com/Lin2 (Plug 238)
Koła pasowe
z kołem pasowym wielofunkcyjnym
Długość 3 [mm]
56
Prąd ładowania alternatora [A]
250
Długość 4 [mm]
70
Zacisk
M8 B+
Grubość 1 [mm]
70
8600 Silkeborg DK
Alternator DRI 2253312502 - opis produktu:
Alternator DRI 2253312502 to artykuł numer DRI2253312502. Jego kod EAN to 5708114233400. Prąd ładowania akumulatora w tym modelu alternatora charakteryzuje się natężeniem 250A. Napięcie prądu wynosi 14V.